GKS BRENEWIA Wijewo 3:1 GKS Włoszakowice

Relacja meczu z Pogonią Śmigiel.

• autor: genesis, 2016-05-16 11:42

Brenewia Wijewo - Pogoń Śmigiel 2:2 ( 2:0)

Bramki:

20' Zalisz, 40' Durkowiak karny,  66' Nawrot, 78' Wieczorek

Skład Brenewii:

Walkowiak- T. Kowal, Droźdzynski, Durkowiak, Szmyt ( 80' Zbierski) -Rękoś, Rimke, Zielnica ( 46' M. Ratajczak), Ciesielski, J. Kowal ( 55' Kurpisz) - Zalisz ( 70' Gąda)

Od początku meczu, delikatną przewagę mial zespół gości ale, nie stworzyli żadnej okazji bramkowej. Brenewia zdobyła bramkę w 20 minucie po dalekim wybiciu bramkarza Rimke przegłówkował piłkę, a Zalisz przelobował bramkarza przyjezdnych w sytuacji sam na sam. Bardzo dobry mecz rozgrywał Mariusz  Ciesielski i na faulu na nim w 40 min mamy rzut karny który pewnie wykorzystał Durkowiak. Goście oddali jeden strzal w swiatlo bramki pewnie wybroniony przez bramkarza. Druga połowa to tez delikatna przewaga Pogoni, ale to gospodarze w 58' maja sytuacje na 3:0, ale strzał Zalisza obronił bramkarz.  W 66 min Brenewia traci bramkę, po dośrodkowaniu w pole karne i złym kryciu, zawodnik ze Śmigla pewnie z 7 metrów trafia głowa w długi narożnik. W 78' tracimy bramkę na 2;2, po zagraniu długiej piłki napastnik gości przedłużył piłkę, a wybiegajacy napastnik ubiegł Szmyta i wychodzącego bramkarz i doprowadził do remisu. Końcówka była bardzo emocjonująca, mieliśmy dwie okazje w doliczonym czasie gry, lecz Rimke i Gąda nie trafili w dogodnych sytuacjach.

Trener: chciałbym bardzo podziękować zawodnikom za zaangażowanie w dzisiejszym meczu. Zostawili dużo zdrowia na boisku szkoda ze nie udało się wygrać, ale na pewno mogę zapewnić ze w każdym meczu będziemy walczyć o zdobycz punktową i nie raz jeszcze sprawimy radość naszym kibica.